meta techno

دستبند هوشمند شیائومی Mi Band 5 از قابلیت پرداخت الکترونیکی پشتیبانی خواهد کرد

درحالی که شرکت چینی شیائومی روی تبلیغ دستبند‌های هوشمند خود مانور می‌دهد، اطلاعات منتشرشده از یک منبع غیررسمی نشان می‌دهد مچ‌بند هوشمند می‌بند ۵ ویژگی‌هایی دارد که باعث خواهد شد کاربران به‌جای خرید Mi Band 4 جدید که دارای NFC است، Mi Band 5 را خریداری کنند تا علاوه‌بر NFC از ویژگی پشتیبانی از پرداخت اعتباری نیز بهره‌مند شوند.

دستبند می‌ بند ۵ همچنین قابلیت مدیریت استرس و تنفس را دارد که وجود حسگر جدید SpO2 این موارد را امکان‌پذیر کرده است و با ارائه‌ی تمرینات تنفسی به حفظ آرامش کاربر کمک خواهد کرد. می بند ۵ همچنین با وجود ویژگی مزاحم نشوید (Do Not Disturb) هشدارها و اعلان‌های تنظیم شده را برای مدت معینی، مانند ۲ ساعت، غیرفعال می‌کند.

می بند ۵ دارای نمایشگر ۱/۲ اینچی است که نسبت به نسخه قبلی بزرگ‌تر شده است. خبر خوب برای طرفداران سری اونجر آن است که این دستبند دارای تم پیش‌فرض اونجرز بوده که البته برای شیائومی و شرکت‌های وابسته به آن مورد جدیدی نیست.

برای اولین‌بار دستبند هوشمند شیائومی مجهز به دستیار هوشمند برای نسخه‌های خارج از چین شده و شیائومی از Alexa برای این منظور استفاده کرده است. شیائومی به‌طور رسمی اعلام کرده است که مچ‌بند می بند تا پایان هفته معرفی می‌شود و دارای ۵ حالت جدید برای ورزش خواهد بود؛ همچنین می‌توان از آن به عنوان یک ریموت برای کنترل دوربین گوشی نیز استفاده کرد. پیش‌بینی می‌شود که شروع فروش این دستبند هوشمند تقریبا چند روز دیگر شروع شود.

بدون رمز
منبع : gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید