meta techno

مشخصات کلیدی نمایشگر گوشی شیائومی Mi 10 Youth

مشخصات نمایشگر شیائومی mi 10

گوشی شیائومی Mi 10 Youth 5G در چند روز آینده معرفی خواهد شد. طبق اطلاعات منتشرشده در فهرست TENAA که شامل جزئیات مشخصات فنی احتمالی گوشی می‌شود و ویدئوهای تبلیغاتی که بر سیستم دوربین این گوشی معطوف شده است، انتظار می‌رود گوشی جدید شیائومی مزیت رقابتی ویژه‌ای را برای رقابت در بازار گوشی‌های هوشمند ارائه کند. چندی پیش شیائومی بار دیگر درباره‌ی این گوشی اطلاعات جزئی‌تری را در شبکه‌ی اجتماعی ویبو به‌اشتراک گذاشت.

نمایشگر شیائومی Mi 10 Youth طبق اطلاعاتی که در ویدئو نشان داده می‌شود، پنل سوپرامولد ساخت سامسونگ است و شیائومی با تمرکز بر قابلیت پیکسل‌های الماسی آن که کیفیت فوق‌العاده‌ای را پیشکش می‌کند، در ویدئو مانور می‌دهد. البته، این قابلیت همان آرایه‌ای از ساب‌پیکسل (Subpixel) است که در تمام نمایشگرهای امولد سامسونگ پیش‌از این دیده شده است. از سویی دیگر ناگفته نماند که استفاده از پنل سوپرامولد توسط طراحان شرکت شیائومی خیلی رایج نیست و غالبا گوشی‌های هوشمند شیائومی دارای پنل‌های LCD هستند.

بنا به گفته‌ی شیائومی این نمایشگر دارای دقت رنگ بالایی است که طبق محاسبات دقیق کارشناسی عدد ۱/۱ را برای deltaE یا همان دقت رنگ به‌دست آورده‌اند و کنتراست نیز رقم ۴,۳۰۰,۰۰۰:۱ به‌خود اختصاص می‌دهد. همچنین، این پنل از HDR10 پلاس نیز پشتیبانی می‌کند.

دیگر قابلیتی که در این نمایشگر به‌چشم می‌خودر استفاده از فناوری DC است که با سوسو زدن نمایشگر در زمانی که روشنایی نمایشگر پایین است، مقابله خواهد کرد. نرخ نمونه‌برداری لمسی پنل به‌کار رفته ۱۸۰ هرتز است و نرخ نوسازی نیز رقم ۶۰ هرتز را نشان می‌دهد که برای یک گوشی در این رده‌ی رقابتی مناسب خواهد بود.

بدون رمز
منبع : gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید