meta techno

لپ‌تاپ شیائومی Mi Notebook در ۲۲ خرداد رونمایی خواهد شد

زمان معرفی می نوت بوک

شیائومی امروز اعلام کرد که به‌زودی از لپ‌تاپی جدید Mi Notebook رونمایی خواهد کرد. با‌توجه‌به خبر منتشرشده توسط نمایندگی رسمی شیائومی در هند، این لپ‌تاپ در تاریخ ۲۲ خرداد ساعت ۱۲ بعداز‌ظهر به وقت محلی، رونمایی می‌شود.

لپ‌تاپ معرفی‌نشده‌ی شیائومی قرار است برای اولین بار در کشور هند معرفی شود و به‌شکل انحصاری در این کشور به‌فروش برسد.

وب‌سایت این شرکت خبر از لپ‌تاپی نازک و سبک‌وزن داده است؛ همچنین وضوح نمایشگر این لپ‌تاپ را فول‌اچ‌دی اعلام کردند. البته، درباره‌ی سایر مشخصات فنی Mi Notebook اطلاعات دقیقی اشتراک گذاشته نشده است. طراحی این لپ‌تاپ مانند جزئیات سخت‌افزاری آن در پس پرده است و باید برای آشنایی کامل با این محصول جدید شیائومی تا روز رونمایی و عرضه منتظر ماند.

عرضه‌ی محصول گران‌قیمت شیائومی در بازار‌هایی غیر از بازار چین، برای این شرکت قدم بزرگی است و فروش این محصول در هند می‌تواند ریسک‌های فراوانی به‌همراه داشته باشد. البته شیائومی پیش از این اقدام به معرفی گوشی Mi 10 در خاک هند کرده بود و به‌نظر می‌رسد که این غول چینی با معرفی لپ‌تاپ جدید خود، تصمیم به گسترش بازار فروش محصولات گران‌تر دارد و برای دستیابی به این هدف، هنوز به‌نوعی درحال آزمون و خطا است.

شیائومی در چند سال گذشته و با عمر کوتاهی که دارد توانسته است به‌خوبی خود را در بازار فناوری معرفی کند جایگاه ثابتی را در بین هواداران محصولات هوشمند به‌خود اختصاص دهد؛ بنابراین بعداز موفقیت در بازار گوشی‌های هوشمند حالا قرار است پا را فراتر بگذارد و وارد دنیای طراحی و تولید لپ‌تاپ شود. البته، نگافته نماند این اولین‌بار نیست که شیائومی لپ‌تاپ روانه‌ی بازار می‌کند.

بدون رمز
منبع : gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید