meta techno

دانلود لانچر یو پلی – Uplay

Uplay
Uplay

کمپانی یوبی سافت برای آنکه گیمرها به راحتی بتوانند بازی های این کمپانی را دانلود و سپس نصب نمایند تصمیم به ساخت یک لانچر جامع و کامل متشکل از تمامی بازی های خود گرفت. این لانچر Uplay نام دارد و همچون لانچر اپیک گیمز عمل می کند. به طوری که دیگر لازم نیست تا گیمر بازی ها را از سایت های واسطه دانلود کند زیرا تنها با دانلود این لانچر به تمامی بازی های یو بی سافت دسترسی خواهد داشت و می تواند به راحتی هرچه تمام تر بازی ها را دانلود و سپس نصب نماید. همچنین از قابلیت های خوب دیگر این نرم افزار میتوان به اخبار و مقالات بروز بازی اشاره کرد.

یو بی سافت یک صفحه اختصاصی اخبار برای این لانچر در نظر گرفته است که شامل تمامی اخبار بروز مربوط به بازی های این کمپانی و یا اطلاع رسانی از انتشار زمان بازی می شود. جالب است بدانید که در این صفحه می توانید بر اساس اخبار مورد نیاز مطالب را فیلتر نمایید یعنی فقط اخبار مربوط به یک بازی و یا یک موضوع نمایش داده شود.

همچنین در صفحه گیم به تمامی بازی های رایگان این کمپانی دسترسی خواهید داشت و به راحتی هر بازی را به بازی های خود اضافه کنید.

قابلیت چت یکی دیگر از ویژگی های با ارزش Uplay به شمار می آید. علاوه بر این با دوستان تشکیل یک گروه دهید تا همزمان بتوانید ارتباط راحت تری برقرار نمایید.

صفحه فروشگاه یوپلی تمامی بازی های محبوب و پولی یوبی سافت را در بر میگیرد که شامل تخفیف هایی ویژه برای برخی از بازی ها می باشد. علاوه بر این یوبی سافت از امنیت بالایی در خرید های درون برنامه ای برخوردار است.
*بخش فروشگاه در حال حاضر برای آی پی ایران مسدود می باشد.

ویژگی های با ارزش Uplay

  • اخبار و اطلاع رسانی بروز
  • بازی های متنوع
  • سرعت بالا نرم افزار
  • فروشگاهی جامع
  • دانلود مستقیم بازی
  • قابلیت چت
  • ایجاد گروه
لینک های دانلود
بدون رمز
سیستم عامل ویندوز : دانلود برای ویندوز : دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 100 مگابایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *