meta techno

دانلود لانچر استیم – Steam

Steam
Steam

محبوب ترین برنامه مدیریت بازی ها به طور قطع لانچر Steam می باشد. این لاچر توسط کمپانی پر آوازه VALVE به منظور مدیریت، دانلود، خرید و نصب بازی های روز دنیا طراحی و به جهانیان معرفی شده است. همچنین توسط این لانچر علاوه بردانلود بازی می توانید اطلاعاتی نظیر زمان انتشار بازی، اخبار و…. به دست آورید. در کل به علت محبوب بودن این نرم افزار امروزه بازی های زیادی تنها تحت لانچر استیم قابل اجرا می باشند.

بازی های متنوعی از کمپانی های بزرگ تنها تحت لانچر Steam قابل اجرا می باشند و یکی از دلایل دیگر محبوبیت این نرم افزار را می توان به عمومی بودن آن اشاره کرد، منظور از عمومی در اینجا بدان معناست که VALVE که همان سازنده استیم می باشد تنها این لانچر را برای بازی های خود طراحی نکرده و کمپانی های زیادی می توانند بازی های خود را تحت پوشش این برنامه رونمایی کنند. همین امر سبب شده تا ۹۰ میلیون کاربر فعال در ماه داشته باشد.

صفحه فروشگاه این لانچر به چندین بخش تبدیل می شود از بازی های غیر رایگان گرفته تا رایگان، نرم افزار و سخت افزار. بله درست شنیدید این لانچر علاوه بر بازی رایانه ای نرم افزار و سخت افزار های مربوط به بازی را هم در اختیار عموم قرار می دهد.

توسط این لانچر بازی ها را با امنیت بالا بدون هیچگونه نگرانی ای از خراب بودن یا ویروسی بودن فایل ها دانلود نمایید.

با دوستان خود کاره تیمی بی عیب و نقص را تجربه کنید زیرا که این لانچر از قابلیت Chat و Voice مناسبی بهره می برد و بدون هیچگونه نویزی سعی بر این دارد تا شما بتوانید از ارتباط صوتی مناسبی بهره ببرید.

ویژگی های با ارزش Steam

  • سرعتی مناسب در بارگزاری هر یک از صفحات لانچر
  • قابلیت Chat و Voice
  • دسته بندی مناسب از بازی های رایگان، غیر رایگان، نرم افزار و سخت افزارها
  • سیستم دانلود قدرتمند
  • پشتیبانی از بازی های مطرح دنیا
  • دمو بازی های متنوع
لینک های دانلود
بدون رمز
سیستم عامل ویندوز : دانلود برای ویندوز : دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 1.45 مگابایت

پاسخی بگذارید