meta techno

خانواده سامسونگ گلکسی S20 به لیست پشتیبانی Camera Controller اضافه شد

پشتیبانی Camera Controller از سامسونگ S20

سامسونگ به تازگی برنامه‏‌ی Camera Controller خود را بروزرسانی کرده است تا این امکان را به دارندگان گوشی‌‏های سری گلکسی S20 بدهد که بتوانند از طریق ساعت هوشمند سامسونگ، اقدام به تصویربرداری و ضبط ویدئو با گوشی همراه خود کنند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه‏‌ی Camera Controller را از طریق Galaxy Store بر روی دستگاه خود دانلود کرده و سپس آن را با ساعت هوشمند خود همگام‏‌سازی کنید. از این پس، ساعت هوشمند شما به عنوان یک دریچه‌‏ی منظره‌‏یاب (viewfinder) و دکمه‌‏ی شاتر برای دوربین گوشی‏تان عمل می‏‌کند.

همچنین می‏‌توانید از ساعت هوشمند خود برای جابه‌جایی بین دوربین جلو و عقب گوشی استفاده کنید. به این صورت که انگشت خود را روی صفحه‏‌ی آن به هر طرف که می‏‌خواهید بکشید.

پشتیبانی Camera Controller از سامسونگ S20

سامسونگ همچنین برخی ایرادات برنامه‏‌ی Camera Controller را در این به‌روزرسانی اخیر برطرف کرده است، امّا جزئیات آن در دسترس نیست.

برنامه‌‏ی Camera Controller در حال حاضر با Galaxy Watch، Galaxy Watch Active، Galaxy Watch Active2 سازگار است و در مجموع از ۱۳ گوشی هوشمند، شامل سه‏‌گانه‏‌ی S20 (S20، S20+ و S20 Ultra)، پشتیبانی می‏کند، اما Galaxy Z Flip در این فهرست قرار نمی‌‏گیرد.

بدون رمز
منبع : gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید