meta techno

دانلود نرم افزار رپید تایپینگ – Rapid Typing

Rapid Typing
Rapid Typing

نرم افزار رپید تایپینگ این امکان را برای شما فراهم میسازد تا مهارت تایپ خود را افزایش دهید. این نرم افزار مراحل متنوعی دارد که به ترتیب با گذراندن هر مرحله می توانید وارد مرحله بعدی شوید. همچنین محیط نرم افزار به گونه ای طراحی شده تا همه سنین بتوانند از نرم افزار بهره ببرند. جالب است بدانید که Rapid Typing زبان فارسی را به بهترین نحو ممکن اجرا می کند و حتی چند سطح مختص زبان فارسی در این نرم افزار آموزشی برای فارسی زبانان طراحی شده است.

قابلیت Student در این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا نظارت کامل بر روی عملکرد خود داشته باشید. همچنین به لطف این صفحه می توانید یوزر های متعددی ایجاد کنید و برای یوزرهای ایجاد شده پسورد در نظر بگیرید تا اگر خانواده یا دوستانتان از این نرم افزار همزمان استفاده می کنند نتوانند به یوزر شما دسترسی داشته باشند و هرکس یوزر مخصوص به خود را دارا باشد.

همچنین از قسمت تنظیمات Rapid Typing به قسمت های مختلفی نظیر تغییر فونت و … دسترسی خواهید داشت. علاوه بر این می توانید یک درس جدید به دلخواه با متن هایی که خودتان برای برنامه می نویسید تهیه کنید. بنابراین دیگر افرادی که در تایپ کردن برخی جملات یا کلمات مشکل دارند، نگران نباشند زیرا توسط این بخش می توانند متن هایی که برایشان دشوار و سخت هست را تایپ کنند و مدتها به یادگیری آن ها بپردازند و هر بار شاهد پیشرفت چشمگیر خود باشند. علاوه بر این می توانید درس هایی که ساخته اید را به بخش های متنوع تبدیل کنید و هر بخش را درون یک دوره آموزشی قرار دهید. این بدان معناست که شما یک کتاب با فصل و زیر فصل های دلبخواه ساخته اید.

با ارزش ترین ویژگی های Rapid Typing

  • حجم کم نرم افزار
  • مناسب برای همه سنین
  • قابلیت ایجاد چندین حساب کاربری (دانش آموز)
  • قابلیت ساخت گروه
  • قابلیت اضافه کردن یک درس یا یک دوره دلبخواه
  • دارای چندین مرحله متنوع
  • نمایش نمودار عملکرد دانش آموز
لینک های دانلود
بدون رمز
سیستم عامل ویندوز : دانلود نسخه 64 بیت : دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 14.99 مگابایت دانلود نسخه 32 بیت : دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 13.61 مگابایت

پاسخی بگذارید