meta techno

دانلود نرم افزار رپید تایپینگ – Rapid Typing

Rapid Typing
Rapid Typing

نرم‌افزار رپید تایپینگ این امکان را فراهم می‌سازد تا مهارت تایپ خود را افزایش دهید. این نرم‌افزار مراحل متنوعی دارد که به ترتیب با گذراندن هر مرحله می‌توانید وارد مرحله بعدی شوید. همچنین محیط نرم‌افزار به گونه‌ای طراحی شده تا همه سنین بتوانند از آن بهره ببرند. جالب است بدانید Rapid Typing زبان فارسی را به بهترین نحو ممکن اجرا می‌کند و حتی چند سطح متنوع برای فارسی زبانان در این برنامه طراحی شده است.

قابلیت Student به شما این امکان را می‌دهد تا نظارت کامل بر روی عملکرد خود داشته باشید. همچنین به لطف این صفحه می‌توانید یوزر‌های متعددی ایجاد نمایید و برای یوزرهای ایجاد شده پسورد در نظر بگیرید تا اگر خانواده یا دوستانتان از این نرم‌افزار همزمان استفاده می‌کنند هرکس یوزر مخصوص به خود را دارا باشد.

همچنین از قسمت تنظیمات Rapid Typing به قسمت‌های مختلفی نظیر تغییر فونت و … دسترسی خواهید داشت. علاوه بر این می‌توانید یک درس جدید به دلخواه با متن‌هایی که خودتان برای برنامه می‌نویسید تهیه نمایید، بنابراین افرادی که در تایپ برخی جملات یا کلمات مشکل دارند، نگران نباشند زیرا توسط این بخش متن‌هایی که برایشان دشوار و سخت هست را ایجاد نمایند و ساعت‌ها به یادگیری آن کلمات بپردازند و هر بار شاهد پیشرفت چشمگیر خود باشند. علاوه بر این می‌توانید درس‌های ساخته شده را به بخش‌های متنوع تبدیل کنید و هر بخش را درون یک دوره آموزشی قرار دهید. این بدان معناست که شما یک کتاب با فصل و زیر فصل‌های دلبخواه ساخته اید.

با ارزش‌ترین ویژگی‌های Rapid Typing

  • حجم کم نرم افزار
  • مناسب برای همه سنین
  • قابلیت ایجاد چندین حساب کاربری (دانش آموز)
  • قابلیت ساخت گروه
  • قابلیت اضافه کردن یک درس یا یک دوره دلبخواه
  • دارای چندین مرحله متنوع
  • نمایش نمودار عملکرد دانش آموز
لینک های دانلود
بدون رمز
سیستم عامل ویندوز : دانلود نسخه 64 بیت : دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 14.99 مگابایت دانلود نسخه 32 بیت : دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 13.61 مگابایت
منبع :

دیدگاهتان را بنویسید