meta techno

دانلود نرم افزار پایتون – Python

Python
Python

پایتون از بزرگترین زبان های برنامه نویسی متن باز می باشد. سادگی و کاربردی بودن نرم افزار باعث شده تا برنامه نویسان زیادی از اقصی نقاط دنیا جذب این زبان شوند. همانطور که گفته شد این زبان یکی از بهترین ها در دنیا می باشد و از زمان معرفی تاکنون هرساله شاهد پیشرفت های چشمگیری در Python هستیم، به طوری که در سال ۲۰۱۸ در صدر جدول زبان های برنامه نویسی قرار گرفت. جالب است بدانید اپلیکیشن ها و همچنین سایت های قدرتمندی مثل یوتیوب توسط پایتون برنامه نویسی شده اند.

کتابخانه های قدرتمند پایتون از نقاط مثبت دیگر این زبان می باشد که به لطف این کتابخانه ها برنامه نویس آزادی عمل دارد و کار را برای برنامه نویس بسیار ساده کرده است.

کار با نرم افزار پایتون بسیار ساده و پیش و پا افتاده است و با چند دقیقه مطالعه می توانید با محیط برنامه کاملا آشنا شوید.

محیط Shell در این نرم افزار بسیار کاربردی می باشد زیرا برنامه نویس توسط این محیط میتواند سریعا تنها بازدن Enter خروجی برنامه خود را مشاهده کند. این محیط برای برنامه هایی با وسعت بسیار کم کاربردی است و اگر می خواهید برنامه های پیچیده تری بنویسید قطعا بهتر است یک فایل ایجاد نمایید.

همچنین به لطف زبان Python دیگر نگران خطاهای سرسام آور در کدهای خود نباشید زیرا سیستم خطایاب این زبان دقیق علت خطا را در کد خواهد گفت.

در مجموع اگر به دنبال یک زبان برنامه نویسی موفق می گردید پیشنهاد ما به شما زبان برنامه نویسی پایتون است. زیرا علاوه بر سادگی و کاربردی بودن، این زبان روز به روز در حال پیشرفت است.

ویژگی های با ارزش Python

  • ساده و بسیار کاربردی
  • کتابخانه های قدرتمند
  • برنامه ای متن باز
  • بهترین زبان برنامه نویسی در سال ۲۰۱۸
  • منبع های فارسی و انگلیسی متنوع برای یادگیری
  • سرعت بالا در اجرای خروجی
بدون رمز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *