meta techno

گوشی Poco M2 Pro یک گوشی میان‌رده مجهز به تراشه اسنپدراگن ۷۲۰G است

تراشه poco m2 pro

درحالی که ما منتظر معرفی گوشی پرچمدار Poco F2 Pro هستیم به‌نظر می‌رسد گوشی دیگری از سری Poco درحال ساخت بوده و نام آن Poco M2 Pro است. نام این‌ گوشی برای اولین بار به شکل شکل رسمی در وب‌سایت هندی شیائومی به‌نمایش درآمد، درحالی که داده‌هایی مربوط به آزمون‌های SAR این گوشی به‌اشتراک گذاشته شده بود.‌ با اینکه پس‌از مدتی اطلاعات مربوط به این گوشی حذف شدند؛ اما این نمایش کوتاه سرنخی برای آغاز تحقیقات مربوطه توسط XDA-Developers شد.

تراشه poco m2 pro

طبق اطلاعات به‌دست‌آمده، شماره مدل این گوشی M2003J6CI است و دارای اسم رمزی gram است و مدارکی وجود دارد که تایید می‌کند شرکت شیائومی مدت‌ها است که درحال کار روی این گوشی است و فریم‌ویر مخصوص آن نیز کشف شده است. همچنین، در سورس‌کد کرنل Redmi Note 9 Pro ردپایی از این گوشی دیده‌شده و واترمارک «گرم» (اسم رمزی گوشی) در برنامه‌ی دوربین مشاهده شده است.

براساس نتیجه این تحقیقات، احتمالا دو گوشی Redmi Note 9 Pro و Poco M2 Pro شبیه به هم هستند و سخت‌افزار مشابهی خواهند داشت. مانند تراشه یکسان که باتوجه‌به این مشابهت گوشی Poco M2 Pro احتمالا حامل تراشه اسنپدراگن ۷۲۰G باشد؛ ازسویی دیگر امکان دارد، این دو گوشی سخت‌افزار متفاوت اما نرم‌افزار مشابه داشته باشند.

بدون رمز
منبع : gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید