meta techno

دانلود نرم افزار نت پد پلاس پلاس – ++Notepad

++Notepad
++Notepad

++Notepad نسخه پیشرفته‌ی نت‌پد علاوه بر امکانات بی‌نظیراش به صورت رایگان به بازار عرضه شده است. از بهترین ویژگی این نرم‌افزار بهره بردن از قابلیت چند برگه‌ای یا به عبارتی دیگر Tabهای متعدد است، یعنی کاربر همزمان می‌تواند چند سند در نوت‌پد++ باز داشته باشد و به راحتی بین اسناد جا به جا شود بدون آنکه از صفحه نرم‌افزار خارج شود.

همچنین ++Notepad بیشتر زبان‌های برنامه‌نویسی از جمله php, HTML, Java و … را پشتیبانی می‌دهد پس به هر زبانی که مایلید کد بزنید. همچنین توسط این برنامه به هر زبانی که کد بزنید فایل را با همان پسوند زبان برنامه‌نویسی ذخیره می‌کند. یعی اگر با زبان پایتون کدی بنویسید و آنرا ذخیره کنید فایل با پسوند py. ذخیره خواهد شد.

ویژگی ماکرو در نت پد پلاس پلاس کار را برای بسیاری از کاربرانی که متون تکراری دارند راحت می‌سازد زیرا توسط این قابلیت می‌توانند کد یا متنی که زیاد تکرار می‌شود را به شکل ماکرو در بی‌آورند و از آن تا بی‌نهایت تنها با زدن یک کلیک بهره ببرند.

قابلیت‌های undo, redo, cut, Copy و … از ویژگی‌های بارز این نرم‌افزار است. همچنین این برنامه از تایپ فارسی پشتیبانی می‌کند.

نوت‌پد++ نسبت به امکانات بی‌نظیراش بسیار سبک و پرسرعت اجرا می‌شود و هیچ‌گونه مزاحمتی برای سیستم شما ایجاد نمی‌کند.

ویژگی‌های با ارزش ++Notepad

  • پشتیبانی از اکثر زبان‌های برنامه نویسی
  • قابلیت نوشتن Macro
  • محیطی ساده و کاربردی
  • سبک و کم حجم بودن
  • جا‌به‌جایی بین اسناد تنها با یک بار باز شدن برنامه
لینک های دانلود
بدون رمز
سیستم عامل ویندوز : دانلود نسخه 64 بیت : دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 3.76 مگابایت دانلود نسخه 32 بیت : دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 3.5 مگابایت
منبع :

دیدگاهتان را بنویسید