meta techno

طرحی مفهومی از آیفون با ماژول دوربین جداشونده مشابه گو پرو

دوربین جداشونده آیفون

یک طراح صنعتی آلمانی با نام لوییز برگر طرحی مفهومی از آیفون با ماژول دوربین جداشونده منتشر کرده و آن را موزاییک نام‌گذاری کرده است. در این طراحی یک تغییر بزرگ در بخش دوربین چندگانه آیفون به‌چشم می‌خورد و آن امکان جداکردن این مجموعه دوربین است. چیزی شبیه به گوشی فراموش‌شده‌ی Google Ara که چندین سال پیش طرحش منتشر شد. این ویژگی به آیفون‌‌های بعدی اجازه می‌دهد تا کاربردهای خود را بیش‌از پیش افزایش دهند و از دوربین آن بتوان به‌عنوان یک دیوایس برای برقراری تماس یا فیلم‌برداری ورزشی بهره برد.

این آیفون متشکل از دو ساختار کاشی‌مانند در بخش دوربین خواهد بود. کاشی کوچک‌تر با نام کاشی تصویر از آن یاد می‌شود و روی کاشی بزرگ‌تر قرار می‌گیرد. کاشی بزرگ‌تر دارای دکمه‌های تغییر صدا و پاور است. کاشی تصویر در یک سمت خود دارای صفحه‌نمایش بزرگ و در بخش دیگر دارای مجموعه سه دوربین و میکروفون به‌همراه یک نمایشگر کوچک است. نمایشگر بزرگ در کاشی تصویر می‌تواند برای تماشای محتوای صوتی-تصویری و ارسال پیام با کیبورد مجازی خود مورد استفاده قرار بگیرد.

کاشی بزرگ در این طراحی ابعادی شبیه به آیفون‌های معمولی دارد، قابلیت شارژ دارد و کاربری روزمره را ممکن می‌کند. این درحالی است که کاشی کوچک‌تر می‌تواند مانند گجت‌های گو پرو روی گردن یا مچ دست وصل شود و به‌عنوان یک وسیله تصویر برداری حرفه‌ای ورزشی مورد استفاده قرار بگیرد. گیره مغناطیسی در پشت کاشی کوچک اتصال به پیراهن را ممکن می‌کند که آیپادهای قدیمی را یادآوری خواهد کرد.

بدون رمز
منبع : designboom

دیدگاهتان را بنویسید