meta techno

آموزش چسباندن زیرنویس به فیلم

چسباندن زیرنویس به فیلم

چسباندن زیرنویس به فیلم راه و روش های فراوانی دارد، اما برای ما سادگی و کاربردی ترین روش مطرح است و در این آموزش قصد داریم تا به سادگی هرچه تمام تر این مشکل را از پیش روی شما برداریم تا به راحتی بتوانید از این به بعد با همین روش فیلم ها را با زیرنویس فارسی یا هر زبان دیگری تماشا کنید.

در مرحله اول حتما زیرنویسی که دانلود میکنید باید با نسخه کیفیت فیلم یکسان باشد مثلا من فیلم را با کیفیت ۷۲۰ دانلود کردم پس باید برای زیرنویس نسخه ۷۲۰ را دانلود کنم. سپس فایل مربوطه به زیرنویس که پسوند Srt دارد را در پوشه ی فیلم قرار دهید. حال اسم فیلم را بدون پسوند کپی کرده سپس جایگزین اسم فعلی زیرنویس کنید ( اسم زیر نویس باید با اسم فیلم یکسان باشد).

چسباندن زیرنویس به فیلم
چسباندن زیرنویس به فیلم

مرحله دوم با یک نرم افزار عالی ادامه راه را پیش میرویم کافیست تا بعد از دانلود، نرم افزار را اجرا کرده و سپس زیرنویس را با استفاده از قابلیت drag and drop (کشیدن و رها کردن) بر روی نرم افزار رها کنید.

چسباندن زیرنویس به فیلم
چسباندن زیرنویس به فیلم

مرحله سوم شاهد ساخته شدن یک نسخه دیگر از زیرنویس در همان پوشه فعلی هستید. با این تفاوت که اینبار اخر اسم زیرنویس جدید قبل از پسوند srt یک کلمه edited. اضافه شده است. در این مرحله کافیست دو کار انجام دهید ۱-زیرنویسی که کلمه edited. در نام آن دیده نمیشود را حذف نمایید. ۲-تنها یک فایل زیر نویس برایتان باقی مانده است کافیست تا کلمه edited. را از اسم زیرنویس حذف کنید.

چسباندن زیرنویس به فیلم
بدون رمز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *