meta techno

آموزش چسباندن زیرنویس به فیلم

چسباندن زیرنویس به فیلم

چسباندن زیرنویس به فیلم راه و روش‌های فراوانی دارد، اما برای ما سادگی و کاربردی‌ترین روش مطرح است، در این آموزش قصد داریم تا به سادگی هرچه تمام‌تر این مشکل را از پیش روی شما برداریم و به راحتی بتوانید فیلم‌ها را با زیرنویس فارسی یا هر زبان دیگری تماشا کنید.

۱- زیرنویسی که دانلود می‌کنید باید با نسخه‌ی کیفیت فیلم یکسان باشد به عنوان مثال اگر کیفیت فیلم ۷۲۰ است باید نسخه‌ی زیرنویس هم ۷۲۰ باشد. سپس فایل مربوطه به زیرنویس را در پوشه‌ی فیلم قرار دهید. حال اسم فیلم را بدون پسوند کپی کرده سپس جایگزین اسم فعلی زیرنویس کنید ( اسم زیر نویس باید با اسم فیلم یکسان باشد).

چسباندن زیرنویس به فیلم
چسباندن زیرنویس به فیلم

۲- با یک نرم‌افزار عالی آموزش را ادامه می‌دهیم، کافیست بعد از دانلود، نرم‌افزار را اجرا کرده و سپس زیرنویس را با استفاده از قابلیت drag and drop (کشیدن و رها کردن) بر روی نرم‌افزار رها کنید.

چسباندن زیرنویس به فیلم

۳- شاهد ساخته شدن یک نسخه‌ی دیگر از زیرنویس در همان پوشه فیلم هستید. با این تفاوت که اخر اسم زیرنویس جدید کلمه edited. اضافه شده است. در این مرحله کافیست دو کار انجام دهید ۱- زیرنویس اصلی(اول) را حذف نمایید. ۲- کلمه edited. را از نام زیرنویس جدید پاک کنید. سپس از دیدن فیلم نهایت لذت را ببرید.

چسباندن زیرنویس به فیلم
بدون رمز

دیدگاهتان را بنویسید