meta techno

طرح مفهومی جدید مربوط به آیفون با نمایشگر کشویی منتشر شد

نمایشگر کشویی آیفون

سال‌ها پیش بسیاری از کاربران مشتاق خرید گوشی‌های کشویی نوکیا با امکانات جذاب برای آن زمان، بودند. تقریبا از ۵ سال پیش کاربران نسبت‌به گوشی‌های کشویی بی‌تفاوت شدند. حال طرح مفهومی آیفونی با نمایشگر کشویی می‌تواند یادآور این خاطرات باشد.

به‌تازگی منبعی اقدام به انتشار طرح مفهومی مربوط به آیفون کشویی یا همان iPhone Slide Pro کرده است. رنگ آیفون اسلاید پرو در تصاویر منتشرشده طلایی مایل به قهوه‌ای است که می‌توان به‌نوعی آن را برنزی نامید. نکته جالب مربوط به رنگ آیفون اسلاید پرو این است که شایعه‌شده گلکسی نوت ۲۰ احتمالا یا این رنگ روانه‌ی بازار خواهد شد.

نمایشگر کشویی آیفون

نکته دیگر مربوط به طرح مفهومی، لبه‌های خمیده‌ی نمایشگر آن است که با ظاهر مشابه سری نوت و اس سامسونگ، قابلیت نمایش اعلان‌ها و میان‌بر اپلیکیشن‌ها را دارد و دکمه‌های تنظیم صدا را نیز پوشش می‌دهد. با دقت در تصاویر می‌توان دید که آیفون جدید با وجود بهره‌گیری از یک نمایشگر کشویی به همراه نمایشگر اصلی،‌ ضخامت چندانی ندارد که در آن صورت می‌توان آیفون بعدی اپل را یک شاهکار مهندسی نامید.

نمایشگر کشویی دوم، می‌تواند چندین کاربری متفاوت داشته باشد. برای مثال، هنگام تماشای ویدئو در نمایشگر اصلی، در نمایشگر دوم پیام ارسال کرد،‌ یا فرض کنید شما درحال تماس با فردی در اسکایپ هستید که مجبور می‌شوید به شخص دیگری ایمیل ارسال کنید، در آن صورت وجود نمایشگر دوم یک نعمت است.

نمایشگر کشویی آیفون

طراحی این گوشی کمی شکننده به نظر می‌رسد و بعید است در برابر افتادن از ارتفاع یا ضربه مقاومت چندانی از خود نشان دهد. این طراحی با وجود جذابیت و زیبایی، نیاز به اصلاحاتی دارد تا بتوان آن را به عنوان محصول نهایی عرضه کرد. این گوشی همچنین دارای دوربین چهارگانه LIDAR است و انتظار می‌رود توانایی ثبت تصاویر زیبایی را داشته باشد. هنوز مشخص نیست که آیا شاهد این دسته از گوشی‌های در بازار باشیم یا خیر؛ اما می‌توان حس کرد که کاربران از یکنواختی طراحی گوشی‌های هوشمند دلزده شده‌اند و بازار گوشی‌های هوشمند آماده‌ی یک طراحی جدید است.

بدون رمز

دیدگاهتان را بنویسید