meta techno

دانلود مرورگر گوگل کروم – Google Chrome

Google chrome
Google Chrome

گوگل کروم مرورگر کمپانی پرآوازه گوگل می باشد. Google Chrome در سال ۲۰۰۸ برای آزمایش به جهانیان ارائه شد و به علت بازخورد زیاد از این مرورگر گوگل تصمیم به انتشار پایدار آن در سال ۲۰۱۵ گرفت.

امنیت این مرورگر را گوگل تضمین می کند و همانطور که خوده گوگل از امنیت بالایی برخوردار است پس این مرورگر هم از این ادعا مستثنی نیست.

اصلی ترین مزیت Google Chrome سرعت بالا در لود کردن صفحات وب است که کروم این سرعت بالا را مدیون کش قدرتمند خود می داند به طوری که کش به کار گرفته شده در این مرورگر از قدرت بسیار بالایی برخوردار است و با هربار وارد شدن به یکی از صفحات وب مرورگر کروم اطلاعات آن صفحه را دانلود کرده و در خود ذخیره می کند تا لازم نباشد با هربار سر زدن به آن سایت ها اطلاعات از نو دانلود شود این یعنی اطلاعات را کروم در خود ذخیره کرده و اطلاعات در لحظه از کروم خوانده و صفحه در کسری از ثانیه باز می شود.

محیطی ساده، امنیتی با پشتوانه گوگل و سرعتی باور نکردنی سبب شده تا این مرورگر در صدر جدول مرورگرها قرار گیرید.

همچنین افزونه های متنوعی برای این مرورگر طراحی شده است. افزونه ها همانطور که از نامش پیداست یک سری قابلیت های اضافه است که هر کاربر بر اساس نیاز هایی که دارد می تواند از این افزونه ها بهره مند شود.

ناگفته نماند تنها ایرادی که این مرورگر دارد استفاده زیاد از RAM است. که امیدواریم این مشکل هم به زودی در طی آپدیت های بعدی کروم برطرف شود.

ویژگی های با ارزش Google Chrome

  • سرعت بالا در پردازش صفحات وب
  • محیطی ساده و شیک
  • سطح امنیت زیاد نرم افزار
  • وجود تم هایی متنوع
  • تنظیمات پیشرفته با قابلیت های متنوع
  • پشتیبانی از زبان فارسی
بدون رمز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *