meta techno

دانلود نرم افزار فری دانلود منیجر – Free Download Manager

Free Download Manager
Free Download Manager

دانلود یکی از مهمترین و پراستفاده ترین عوامل کاربردی در دنیای اینترنت است و یک امر ضروری برای هر شخصی می باشد که با دنیای وب و اینترنت سر و کار دارد. به همین سبب نرم افزارهای واسطه زیادی هستند که کار دانلود را بر عهده می گیرند اما کدام یک بهتر است؟ کدام رایگان است؟ کدام با سرعت بیشتری به عملیات دانلود می پردازد؟ حتما بسیاری اسم نرم افزار IDM را شنیده اید، این نرم افزار یکی از قدرتمند ترین نرم افزارها برای مدیریت دانلود میباشد و تنها مشکلی که دارد رایگان نبودن آن است. به همین سبب امروز میخواهیم یک نرم افزار مدیریت دانلود عالی و رایگان را برای شما دوستان به اشتراک بگذارم این نرم افزار Free Download Manager نام دارد و همانطور که از اسمش پیداست بدون پرداخت هیچگونه مبلغی می توانید از تمامی امکانات نرم افزار نظیر سرعت بالا، توقف در حین دانلود، زمان بندی برای شروع و پایان دانلود، اختیار در محدود کردن سرعت دانلود، مدیریت ساده فایل های دانلودی و … استفاده نمایید.

یک مزیت پرکاربرد این نرم افزار دانلود فایل های تورنت می باشد. بله درست شنیدید شما توسط این نرم افزار می توانید فایل های تورنت را به سادگی هرچه تمام تر دانلود نمایید. علاوه بر دانلود فایل های تورنت این نرم افزار جزئیات دقیق فایل دانلودی را برای شما به نمایش میگذارد.

به لطف Free Download Manager می توانید تنها با کشیدن لینک دانلود و رها کردن آن در محیط برنامه دانلود را آغاز کنید. همچنین جالب است بدانید که این نرم افزار اطلاعات دقیقی از فایل دانلودی نظیر دامنه ای که فایل را از آن دانلود کرده اید در اختیار شما قرار می دهد.

محیط کاربری FDM بسیار شیک و ساده است به گونه ای که در همان ابتدای کار شاهد تب هایی نظیر تمامی فایل های دانلودی، در حال دانلود، تمام شده، فایل های تورنت و یوتیوب هستید این یعنی یک مدیریت ساده و قدتمند.

با ارزش ترین ویژگی های Free Download Manager

  • کنترل سرعت دانلود
  • حداکثر استفاده از سرعت اینترنت برای دانلود
  • دانلود فایل های تورنت
  • محیط شیک و کاربر پسند
  • اطلاعاتی دقیق از فایل دانلودی
  • دسته بندی منظم برای مدیریت فایل
  • توقف در حین دانلود
  • ادامه دانلود فایل های متوقف شده
لینک های دانلود
بدون رمز
سیستم عامل ویندوز : دانلود نسخه 64 بیت : دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 48.82 مگابایت دانلود نسخه 32 بیت : دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 40.93 مگابایت
منبع :

دیدگاهتان را بنویسید