meta techno

آموزش دانلود آهنگ با آیفون

دانلود آهنگ با آیفون

دانلود آهنگ با آیفون نیز نیازمند شرایطی خاص است. در مقاله قبلی آموزش دانلود با ایفون برای فایل‌های مختلف را به اشتراک گذاشتیم و در این مقاله قصد داریم روش دانلود و ذخیره‌ی آهنگ را برای شما شرح دهیم تا بتوانید به صورت آفلاین به موزیک های دلخواهتان گوش فرا دهید. لازمه‌ی این عمل همچون مقاله قبلی اپلیکیشنی خاص است. چندین اپلیکیشن برای این منظور وجود دارد از این قبیل اپلیکیشن‌ها می‌توان بهترین آن‌ها را Audiomack و FMA نامید.

دانلود آهنگ از طریق AudioMack با آیفون

یک اپلیکیشن قدرتمند مملو از آهنگ‌های مختلف و به‌روز از خواننده‌های معروف و مشهور است. نه تنها نصب اپلیکیشن رایگان است بلکه گوش کردن به آهنگ‌ها نیز رایگان و بدون هیچ هزینه‌ای انجام می‌پذیرد البته باید مطمئن بود که این‌ها همه مستلزم نمایش تبلیغات است تا هزینه‌های مربوطه مرتفع شود. تنها کافیست برای ذخیره آهنگ روی گزینه‌ی دانلود در سمت راست آهنگ کلیک کنید. آهنگ مورد نظر در اپلیکیشن موزیک دیوایس نشان داده نمی‌شود و تنها از طریق خود اپلیکیشن AudioMack حتی در صورت آفلاین بودن، به آن دسترسی خواهید داشت.

دانلود آهنگ از طریق FMA با آیفون

این اپلیکیشن که در اصل Free Music Archive نام دارد متعلق به شبکه ی رادیویی WFMU است و باید اذعان داشت که آرشیو ناکاملی از موسیقی به شمار می‌رود و خواننده‌های خاصی را پوشش می‌دهد. خیلی نمی‌توان به این برنامه امیدوار بود اما اگر از گوش کردن به موسیقی تکراری خسته می‌شوید بد نیست که در این اپلیکیشن نیز سرکی بکشید.

دانلود آهنگ از طریق تلگرام با آیفون

راه دیگری که اکثریت با آن سروکار داریم استفاده از ربات‌های تلگرامی است که با کمک انتقال آهنگ‌ها به اپلیکیشنی دیگر نظیر Documents انجام می‌پذیرد و تا حدودی نیازهای‌ما را رفع خواهد کرد.

بدون رمز

دیدگاهتان را بنویسید