meta techno

دانلود نرم افزار دیسکورد – Discord

Discord
Discord

دیسکورد بزرگترین شبکه ارتباط صوتی برای گیمرها می باشد به طوری که در این نرم افزار تا به اکنون ۲۵۰ میلیون حساب کاربری ساخته شده و چیزی حدود ۱۴ میلیون کاربر در روز از Discord استفاده می کنند. توسط این نرم افزار بدون هیچگونه محدودیتی در حین بازی با دوستان خود ارتباط برقرار کنید. علاوه بر ویژگی ارتباط صوتی این نرم افزار از قابلیت چت هم بهره می برد تا کاربر در صورت نیاز و در دسترس نداشتن وسیله ای برای ارتباط صوتی بتواند توسط چت با دوستان خود در ارتباط باشد. فرقی ندارد که از چه سیستم عاملی استفاده میکنید زیرا دیسکورد برای سیستم عامل های ویندوز، لینوکس، مک، iOS و اندروید ارائه شده است.

جالب است بدانید قابلیت هایی چت روم این برنامه از مسنجرهای بزرگ دنیا اگر بیشتر نباشد، دست کمی ندارد. علاوه بر سرعت بالا در ارسال پیام از هزاران اموجی بهره مند است که با گرافیکی بالا مخصوص این برنامه ساخته و پرداخته شده است. بخش گیف در چت روم دیسکورد بسیار پیشرفته می باشد به طوری که این برنامه هر گیف را در یک دسته بندی خاص قرار داده است.

این برنامه امکاناتی زیادی دیگری نظیر دعوت دوستان، مسدود کردن افراد، نمایش افراد آنلاین و … را در اختیار شما قرار می دهد.

این برنامه امکانت پیشرفته ای را در اختیار کاربر قرار می دهد. مثلا کاربر می تواند صدای صوت را تنظیم نماید و همچنین به برنامه بگوید که تنها با فشردن یک دکمه دلخواه از کیبورد قابلیت صوت فعال شود.

در مجموع این برنامه کاملترین شبکه اجتماعی مخصوص گیمرها می باشد و بدون هیچگونه محدودیتی می توانید ساعت ها با دوستان خود در حین بازی ارتباط برقرار کنید.

با ارزش ترین ویژگی های Discord

  • برقراری ارتباط صوتی با سرعت بالا
  • محیطی شیک و گیمر پسند
  • چت روم قدرتمند با قابلیت هایی همچون مسنجرهای بزرگ
  • تنظیماتی پیشرفته
لینک های دانلود
بدون رمز
سیستم عامل ویندوز : دانلود برای ویندوز : دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 59.46 مگابایت
منبع :

دیدگاهتان را بنویسید