meta techno

آموزش تغییر زبان گوگل کروم

تغییر زبان گوگل کروم

گوگل کروم یکی از پر کاربردترین مرورگرها شناخته می‌شود که کاربران زیادی از اقصی نقاط دنیا از این مرورگر استفاده می‌کنند. پس بد نیست روش تغییر زبان گوگل کروم را با هم دنبال کنیم، تا به راحتی بتوانید زبان گوگل کروم را به هر زبانی که خواهان آن هستید تغییر دهید.

۱- مرورگر کروم را باز نمایید. سپس از نوار بالا طبق تصویر برروی منوی کروم کلیک کنید.

تغییر زبان گوگل کروم

۲- شاهد باز شدن منوی گوگل کروم هستید که از بین گزینه‌های به نمایش درآمده Settings را انتخاب کنید.

تغییر زبان گوگل کروم

۳- بعد از وارد شدن به صفحه تنظیمات به دنبال عبارت Advanced بگردید. معمولا این عبارت در پایین‌ترین قسمت صفحه قرار دارد. بعد از پیدا کردن این عبارت کافیست یک بار روی آن کلیک کنید تا تنظیمات پیشرفته نمایش داده شود.

تغییر زبان گوگل کروم

۴- بعد از به نمایش درآمدن تنظیمات پیشرفته باید به دنبال سربرگ Language بگردید. با پیدا کردن این سربرگ طبق تصویر زیر بر روی Add language کلیک کنید.

تغییر زبان گوگل کروم

۵- شاهد دیده شدن زبان کشورهای مختلف هستید که برای انتخاب هر زبان روی آن (یا تیک کنار آن) ضربه بزنید و سپس دکمه Add را کلیک کنید.

تغییر زبان گوگل کروم

۶- به شکل خودکار به صفحه قبل باز می‌گردید با این تفاوت که زبان انتخابی شما در زیر زبان پیشفرض گوگل کروم به نمایش در آمده است. من به طور مثلا زبان فارسی را انتخاب کردم به همین دلیل زبان فارسی در زیر زبان پیشفرض کروم اضافه شده است.

خب در ادامه طبق تصویر بر روی ۳ نقطه‌ی رو‌به‌روی زبان انتخابی کلیک کرده سپس تیک گزینه اول که نوشته Display Google Chrome in this language را فعال کنید.

تغییر زبان گوگل کروم

۷- یعنی مرحله آخر، گزینه Relaunch را کلیک کنید.

تغییر زبان گوگل کروم

حال زبان پیشفرض مرورگر به زبانی که انتخاب کرده‌اید تغییر خواهد کرد.

بدون رمز

دیدگاهتان را بنویسید