meta techno

دانلود نرم افزار امی ادمین – Ammyy Admin

Ammyy Admin
Ammyy Admin

امی ادمین نرم افزاری برای کنترل رایانه از راه دور می باشد. این برنامه نسبت به حجم پایینی که دارد از قدرت بالایی بهره می برد و با بیشترین سرعت می توانید رایانه مدنظر را از راه دور کنترل نمایید. برنامه Ammyy Admin در حال حاضر یکی از بهترین ها در زمینه کنترل رایانه از راه دور می باشد.

کار با Ammyy Admin بسیار آسان است و هر کاربر یک ID و Password مخصوص به خود را دارد. حال برای اینکه بخواهید شخصی به سیستم شما متصل شود باید این دو نشانی را به او بدهید.

همچنین اگر شما می خواهید به سیستمی متصل شوید باید از قسمت Operator Create session اقدام کرده و ID یا IP شخص مورد نظر را وارد نمایید. در نظر داشته باشید که از قسمت Desktop Speed می توانید سرعت دسترسی در سیستم شخص مقابل را کم یا زیاد کنید یعنی هرچه سرعت را بالاتر ببرید عملکرد شما در سیستم شخص مقابل با سرعت بالاتری همراه خواهد بود. اگر بعد از وارد کردن مشخصات ID/IP و تعیین سرعت اتصال برروی Connect کلیک کنید. دقت کنید که اگر به اینترنتی متصل نباشید در جایگاه ID به جای کد برای شما عبارت ERROR را تایپ میکند این بدان معنیست که به اینترنت متصل نیستید و تنها از قسمت IP می توانید به شبکه های داخلی متصل شوید.

نکته امنیتی: اگر از برنامه استفاده نمی کنید حتما آن را ببندید یا برروی دکمه Stop کلیک کنید تا برنامه متوقف شود و در صورت نیاز به استفاده دکمه Start را ضربه بزنید.

در مجموع اگر به دنبال نرم افزاری کم حجم و قدرتمند در اتصال رایانه به رایانه می گردید این نرم افزار پیشنهاد ما به شماست.

ویژگی های با ارزش Ammyy Admin

  • کم حجم بودن برنامه
  • ساده و کاربردی
  • تعیین سرعت دسترسی در سیستم فرد
  • دسترسی به شکبه های داخلی بدون نیاز به اینترنت تنها از قسمت IP
  • بدون نیاز به نصب
  • اتصالی سریع و امن
  • رایگان
لینک های دانلود
بدون رمز
سیستم عامل ویندوز : دانلود برای ویندوز : دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 354 کیلوبایت
منبع :

دیدگاهتان را بنویسید